תפריט

קיטרינג,קייטרינג גורמה כשר - קייטרינג שף אין

השף גיא וקסלר

קייטרינג

השף גיא וקסלר התחיל את הקריירה שלו בגיל מאוד צעיר וכבר אז ידע שהוא הולך להיות שף של מטבח קייטרינג גורמה כשר.בשנת 1992 השף גיא וקסלר התחיל את דרכו ברשת המלונות הילטון, שם הוא עבר התמחות קייטרינג בכל מחלקות המטבח שבמלון,וכבר אז ראו רבים וטובים את הפוטנציאל שבו להפוך לשף קיטרינג אמיתי.
אחרי שנתיים אינטנסיביות שבמהלכו למד להקים לנהל ולתפעל קייטרינג גורמה כשר הצמידו את גיא אל השף הראשי  אביגדור ברו בהילטון והוא המשיך לעבוד וללמוד עוד כ4 שנים, במהלך הקריירה גיא הספיק לעבוד עם מיטב השפים בצרפת (הילטון שטרסבורג) מסעדות גורמה מפוארות שם עבד ולמד.
בג'נבה שבשוויץ עבד גיא ברשת המלונות הולידי אין קראון פל'זה ושם עבד כשף מיומן וצעיר במסעדות גורמה שם גם למד את רזי ניהול קייטרינג גורמה כשר.
לפני שחזר לארץ עבד בלונדון במסעדת החלונות שבמלון הילטון בפארק ליין במאפיית כרמליס, בהילטון לנגהם המפואר הדבר העניק לו נסיון רב בניהול קיטרינג בהמשך.
אחרי חוויה בלתי  נשכחת חזר לארץ שמאחוריו ניסיון ידע ורזומה שרכש במקומות שבו עבד בהתחלה כמתלמד ובסוף כשף אמיתי.
בארץ ניהל את מסעדת המלך שלמה,מסעדת הדגל של המלון הילטון ת"א מסעדת שף מעולה.
 

קיטרינג שף אין - תחילת הדרך

קייטרינג גורמה כשר

בשנת 1998 פתח גיא את חברת קייטרינג שף-אין כחברת קייטרינג גורמה כשר ומאז לא נח לרגע.
השף גיא וקסלר הוא קודם קיטרינג מהלך על שתיים. הוא קודם כל בן אדם יצירתי שמוצא ומתעל את היצירתיות הקולינארית שלו לחברת קיטרינג .השף גיא וקסלר, קייטרינג שף-אין הוא מהראשונים ששם דגש על קייטרינג גורמה כשר .השף גיא וקסלר הוא זה שהצליח לשלב ואף להתמיד בכך ולהפוך אירוע יהא אשר יהאלחגיגה אמיתית תוך כדי הקפדה ושמירה על על כך שהאירוע יהיה קייטרינג גורמה כשר .

אנשי חברת קייטרינג שף-אין ,תמיד ישמחו לשמוע לתת לעזור ולהביא מענה לכל בקשה כדי שאתם תוכלו על מנת להגשים את חלומותיכם ולקיים אירוע מושלם כפי שחלמתם ותכננתם .

 

 

 

חברת קייטרינג שף-אין בהנהלתו של השף גיא וקסלר הינה חברה צעירה ודינאמית המשלבת בין קייטרינג גורמה,קייטרינג בשרי,קייטרינג חלבי,קייטרינג צמחוני.

קיטרינג שף-אין לא מתפשר על שירות פחות מהטוב ביותר ובמקצועיות גבוהה. במגוון שירותי החברה ניתן למצוא קייטרינג לאירוע עיסקי,

כמו גם קייטרינג לאירועים פרטיים. חברת קייטרינג שף-אין הינה קייטרינג כשר

                              קייטרינג לבר מצווהקייטרינג למסיבת חתונה | קייטרינג חלבי | קייטרינג לברית | אוכל לשבת  | קייטרינג לשבת  | קייטרינג לבית כנסת

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              קידום אתרים  | קישורים

®קייטרינג - קייטרינג שף-אין ®

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים